

Fisher & Paykel 60cm Square Fine Black Handle Kit for Integrated Refrigerator Freezer AHD5RDB19B
Fine Black Finish Handle Kit for Integrated Refrigerator Freezer. Compatible with RS6019BRU.
Includes top and bottom handles. Door Panels sold separately
Includes top and bottom handles. Door Panels sold separately
Specifications & Manuals
Key Specifications
| Model Number | AHD5RDB19B |
|---|---|
| Depth (mm) | 41 mm |
| Height (mm) | 495 mm |
| Width (mm) | 15 mm |
| Finish Colour | Black |
| Compatibility | Compatible with RS6019BRU |
Warranty
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
|---|
Other
| EAN | 4415556672599 |
|---|
Compare to similar items
Fisher & Paykel 60cm Square Fine Black Handle Kit for Integrated Refrigerator Freezer AHD5RDB19B
$199
Fisher & Paykel Series 11 442L Integrated Column Freezer with Automatic Ice Maker Left Hinge RS7621FLJE1
$16,699
| Energy Star Rating | |
|---|---|
| Default Door Hinge | Left |
| Frost Free |
Fisher & Paykel Series 11 336L Integrated Freezer with Automatic Ice Maker Right Hinge RS6121FRJE1
$14,999
| Energy Star Rating | |
|---|---|
| Default Door Hinge | Right |
| Frost Free |
Fisher & Paykel 60cm Square Fine Handle Kit for Integrated Refrigerator Freezer AHD5RDB19
$199
Free Delivery
As an extra service to our customers, we can provide free delivery Monday to Friday with metropolitan and other selected areas, subject to reasonable access.
We Remove & Recycle
Upon delivery, we can remove your old like-for-like appliance and any product packaging for responsible recycling.
Winning Value Promise
We strive to set competitive prices for our products. However, if you find a competitor offering a better price for the same individual product, sold with the same delivery and installation terms, we’ll lower our price to match it.